Vi som jobbar här

Per-Anders Klöversjö - Ansvarig utgivare Alekuriren

Per-Anders Klöversjö
Ansvarig utgivare
perra@alekuriren.se
0704-92 35 07

Jonas Andersson - Redaktör Alekuriren

Jonas Andersson
Redaktör
jonas@alekuriren.se
0707-36 85 31

Björn Amneskog - Annons / Grafisk design Alekuriren

Björn Amneskog
Annons / Grafisk design
bjorn@alekuriren.se
0303-33 37 32

Kajsa Thorson - Grafisk design Alekuriren

Kajsa Thorson
Grafisk design
kajsa@alekuriren.se
0303-33 37 37

Adam Eriksson - Webbutvecklare Alekuriren

Adam Eriksson
Webbutvecklare
adam@alekuriren.se
0303-33 37 34

Emil Lindén - Webb / Grafisk design Alekuriren

Emil Lindén
Webb / Grafisk design
emil@alekuriren.se
0303-33 37 36

Jessica Ljunggren - Grafisk design Alekuriren

Jessica Ljunggren
Grafisk design
jessica@alekuriren.se
0303-37 50 05

Jennifer Nilsson - Grafisk design Alekuriren

Jennifer Nilsson
Grafisk design
jennifer@alekuriren.se
0303-33 37 33

Kristoffer Stiller - Redaktör Alekuriren

Kristoffer Stiller
Redaktör
kristoffer@alekuriren.se
0704-29 39 45

Louise Widmark - Sociala Medier / Webb Alekuriren

Louise Widmark
Sociala Medier / Webb
louise@alekuriren.se
0303-33 37 39


Kontakta oss redan idag!