Vad behöver du hjälp med?

Annonsering? Hemsida? Bolla ideér?
Du är varmt välkommen att kontakta oss vad det än gäller!

0303-74 99 40
Hålstensvägen 22, 446 37 Älvängen


Vi som jobbar här

Per-Anders Klöversjö - Ansvarig utgivare Alekuriren

Per-Anders Klöversjö
Ansvarig utgivare
perra@alekuriren.se
0704-92 35 07

Jonas Andersson - Redaktör Alekuriren

Jonas Andersson
Redaktör
jonas@alekuriren.se
0707-36 85 31

Peter Linde - Säljare Alekuriren

Peter Linde
Säljare
peter@alekuriren.se
0704-293947

Björn Amneskog - Annons / Grafisk design Alekuriren

Björn Amneskog
Annons / Grafisk design
bjorn@alekuriren.se
0303-33 37 32

Kajsa Thorson - Grafisk design Alekuriren

Kajsa Thorson
Grafisk design
kajsa@alekuriren.se
0303-33 37 37

Emil Lindén - Webb / Grafisk design Alekuriren

Emil Lindén
Webb / Grafisk design
emil@alekuriren.se
0303-33 37 36

Jessica Ljunggren - Grafisk design Alekuriren

Jessica Ljunggren
Grafisk design
jessica@alekuriren.se
0303-37 50 05

Kristoffer Stiller - Redaktör Alekuriren

Kristoffer Stiller
Redaktör
kristoffer@alekuriren.se
0704-29 39 45

Louise Widmark - Sociala Medier / Webb Alekuriren

Louise Widmark
Sociala Medier / Webb
louise@alekuriren.se
0303-33 37 39

Emelie Alverstrand - Grafisk design Alekuriren

Emelie Alverstrand
Grafisk design
emelie@alekuriren.se


Kontakta oss redan idag!