Vi som jobbar här

Per-Anders Klöversjö - Ansvarig utgivare

Per-Anders Klöversjö
Ansvarig utgivare
perra@alekuriren.se
0704-92 35 07

Jonas Andersson - Redaktör

Jonas Andersson
Redaktör
jonas@alekuriren.se
0707-36 85 31

Kristoffer Stiller - Redaktör

Kristoffer Stiller
Redaktör
kristoffer@alekuriren.se
0704-29 39 45

Peter Linde - Säljare

Peter Linde
Säljare
peter@alekuriren.se
0704-293947

Kajsa Thorson - Grafisk design

Kajsa Thorson
Grafisk design
kajsa@alekuriren.se
0704-29 39 44

Jessica Lindén - Grafisk design

Jessica Lindén
Grafisk design
jessica@alekuriren.se
0704-29 39 43

Daniel Marsfeld - Redaktör

Daniel Marsfeld
Redaktör
daniel@alekuriren.se
0704-29 39 40


Kontakta oss redan idag!